| Donmaster01 a întrebat:

1.)Am 14 ani, 1, 75 şi 60kg. Am un strat de grăsime la nivelul burții de vreo 2-3cm, nu este prea mare, aproape că nu se observă când stau în picioare dar aş vrea să elimin grăsimea, să mi iasă pătrățelele in evidență. Credeți că dacă slăbesc 2-3kg din alergat si făcând cate 30 abdomene pe zi pot obtine ce imi doresc? P.s: mănânc mult si bine, 3-4 mese pe zi constiente.

2.) Dacă fac 15 serii a cate 35 de repetări cu o halteră de 15kg pe zi, pot obține rezultate intr-o lună şi ceva? Tin sa mentionez faptul ca imi doresc mult sa am brațele foarte lucrate.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Da, poti sa dai burta jos din alergat si mancat sanatos. Sa nu mananci fast food.

E cam exagerat 15 serii si trebuie sa faci mai multe tipuri de exercitii pentru brate nu doar 15 serii dintr-unul.