| Ciocolathaa a întrebat:

A avut cineva vreo experienta paranormala? Ma refer daca ati avut entitati in casa, care sa nu va lase sa dormiti, demoni, etc. Daca da, puteti sa imi povestiti toata povestea?

1 răspuns:
| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns:

Am vazut un coleg care a intrat cu mine in poza dar cand am imprimat-o nu era si el iar cand am vrut sa il intreb a disparut! Oricum a doua zi nu a mai venit la scoala si nu am mai putut sa il sun sau sa dau de el sau de parintii lui! cand am fost la el acasa nu mai era nimic acolo!