| rodionu a întrebat:

Salut, aș dori să îmi las părul lung și am câteva nelămuriri:
1. Ce produse de păr să folosesc.(am părul gras, și știu că trebuie să îl spăl în fiecare zi, de altfel este și des)
2.Cum să folosesc produsele: intainte de culcare, dimineață, intainte sau după duș?
3.Cum să folosesc uscătorul de păr? M-ai întâi usuc părul iar apoi aplic produsul sau prima dată aplic produsul și apoi îl usuc?

Dacă aveți sfaturi care ajută va rog să le împărtășiți!

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

In nici un caz nu te speli in fiecare zi pentru ca asa se va ingrasa si mai rau. Daca ai ajuns deja la treaba asta ni stiu ce sa faci, nu cred ca se poate remedia sad

| rodionu explică (pentru Carmen100):

Păi eu știam că dacă te speli cât mai des este cu atât mai bine, căci înlături sebumul...