| mamnmaIrinel a întrebat:

Salut.

A inceput sa imi placa de o fata cu care ma intalnesc aproape zilnic in microbuz.

Ea se uita la mine de 2luni cu coada ochiului. Iar uneori se uita la mine si zâmbește si îi zâmbesc si eu...

Am întrebat-o de curand pe o prietena de a ei daca stie de ce zambeste, rade la mine. Aceasta a zis ca nu stie dar o intreaba, dar ea a întrebat-o daca are ceva cu mine si fata de care imi place mie i-a zis ca nu are nimic cu mine.

Eu am întrebat-o pe ea in privat pe Instagram de ce imi zambeste, iar ea a spus ca asa face cu toata lumea.

Întrebarea mea este : Oace ma place si nu a recunoscut? Sunt foarte confuz si a inceput sa imi placa de ea din ce in ce mai mult.

2 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Gandeste invers. Intr-o situatie similara, daca placi o tipa si ea sparge gheata, ce ai face? Incerci sa creezi un dialog cu perspective sau o tratezi ca pe o situatie comuna nedandu-i nici o speranta? Parerea mea e ca nu o interesezi mai mult decat oricare alt tip. Am o curiozitate insa.Tu o placi?

| mamnmaIrinel explică (pentru FreddieM):

Da a început sa imi plac de ea
I-am trimis un mesaj cu la multi ani acum cateva zile si ea mia răspuns cu : "mersi mult te pup " iar eu i-am raspuns :" si eu " si aici s-a terminat conversația noastra