| hackerr a întrebat:

acum 2 luni am varsat lapte de la scoala pe telefon! Si nu se mai aprinde ce trebuie sa fac? funda :X (telefonul se numeste zte momo design)

Răspuns Câştigător
| Ionutza2012 a răspuns:

Nu cred ca mai ai ce sa ii faci... eu mi-am uitat telefonul cinci minute in ploaie si l-am dus si la service dar nu au mai avut ca sa ii faca... Ai noroc daca salvezi cartela.

2 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Dacă încă nu se aprinde nu ai ce să-i faci, îl poți duce la un service dar mă îndoiesc că mai pot face ceva acum.

| Ottakringer a răspuns:

Mergi la un specialist cu el, cel mai sigur happy