| hackerr a întrebat:

Acum cateva minute varsai suc coca cola pe perete peretele are culoarea mov daca conteaza! si nu stiu cum sa scot pata! va rog trebuie sa primesc raspunsul repede!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

L-ai făcut cu model!hee hee
Ce ai făcut? Ai agitat sticla?
Lasă-l să se usuce, dacă încerci altceva, complici și mai tare lucrurile. Tamponează cu un burete curat, iar apoi zvântă cu un ventilator, uscător de păr, ce ai. Dacă ștergi cu o cârpă, riști să rămâi și fără vopsea! : ))

2 răspunsuri:
| Sxx a răspuns:

Încearcă să dai cu "Cif", crede-mă curăță tot laughing.

Dar ai grijă la vopsea... Am avut și eu aceeași problemă numai că peretele era galben.

Mai întâi dăi pe o suprafață mică de perete la un loc ferit și vezi ce efect are.

| Sxx a răspuns (pentru Sxx):

Am uitat să specific, la mine nu s-a curățat și vopseaua. laughing Dar ai grijă depinde și de unde ai luat-o.
Sper să se ia.
^^