| Unicornnnn a întrebat:

acum cateva zile am pus o intrebare cum sa vorbesc cu baiatul care il plac, etc. laughing. Si pana la urma am vorbit cu el, si maine ies cu el afara. I.am propus sa mergem in padure si vom merge in padure big grin. Dar e o problema, isi va chema prietenii. ( vom fi vreo 8-9 persoane ) si e un loc in padure sa zic asa ' romantic ' happy in care se vede tot orasu. Vreau sa stiu cum sa fac sa ma aproprii de el si sa stau mai mult doar cu el fara sa stea cu prietenii lui. M.am gandit sa fac o inscenare ca ma pierd prin padure cu el laughing)) [ am mai fost de vreo 20 de ori, deci stiu bine padurea. ]
- Putin ajutor? puppy dog eyes - Funda big grin

2 răspunsuri:
| bobik91 a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa vb cu el si sa ii ceri sa nu vina cu prietenii daca tine asa mult la tine. spune-i ca vrei sa fiti singuri si ca poate sa mearga alta data cu prietenii lui. daca va face asta pentru tine iti vei da seama daca tine sau nu la tine cu adevarat. eu as face asta pentru fata cu care vreau sa imi petrec timpul.

| Unicornnnn explică (pentru bobik91):

Da, dar ies prima data cu el laughing ar fi prea direct. ca doar de 2 ori am vorbit cu el si no laughing. Dar ma refer cum sa stau cu el si asa thinking laughing