| AlexNdry a întrebat:

ajutati-ma si pe mine. eu sunt in general un baiat zen in 99% din cazuri dar restul de 1% sunt ca toti dracii. si aici ma refer la jocurile de noroc. cand joc in viata "reala" ca sa zic asa table si adversarul ma bate la limita si cu foarte mult noroc nu ma enervez pe el nici daca vreau pentru ca m-a batut cu mana lui, in schimb cand joc table pe internet si cand pierd ma enervez foarte tare si incep sa lovesc tot ce prind mi se umfla venele si lovesc dau cu pumnii in dulap in tot ce prind intr-o zi am dat cu pumn de m-a durut pumnu toata ziua. deci daca nu lovesc ceva nu ma pot calma efectiv nu stiu ce se intampla cu mine. cum am zis si la inceput eu sunt zen si nu am treaba cu nimeni si cu nimic. ce ar trebui sa fac? m-am gandit sa imi cumpar un sac de box si sa dau in el dar nu cred ca e solutia cea mai buna. ajutati-ma sa ma controlez cel putin teoretic. va salut

1 răspuns:
| Kimball a răspuns:

Chestia e ca nu stii sa pierzi ar trebui sa mergi sa vorbesti cu un psiholog pentru ca asta-i o problema si sa stii ca in viata vei castiga si pierde multe iar asta nu-i un comportament care sa te ajute, iti doresc sanatate