| bestialu96 a întrebat:

Salut all
am o mica problema personala. de cam 1 an tot am o stare ciudata de depresie doar in unele momente adica dintr-o data imi pierd firea parca nu mai as vedea prin ochii mei si as vedea printr-un tv cam ceva de genu asta
si. simt ca nu ma mai controlez eu parca ma controleaza altcineva...
eu cred ca sufer de anemie dar putin probabil asa cred. la varsta de 7 ani am suferit un soc de panic si m-am desprins de tot de realitate
atunci in ziua aia nu mai stiam deloc de mine tipam, urlam, zbieream
cred ca am ramas cu sechele... adica in unele momente critice parca voi face inca un atac de panica asa ma simt ca atunci nu prea stiu cum sa explic. voii ce imi puteti spune va rog?

3 răspunsuri:
| bestialu96 explică:

Alte raspunsuri?

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Hm...poate din cauza acelui atac de panica la o varsta atat de mica, sa iti fii ramas traumele...anemie nu cred, deoarece anemia nu are legatura cu depresia.e altceva.Tot ce ai nevoie este cineva care sa te ajute mereu,de ex parintii,prietenii,si o sa vezi, cu timpul o sa iti revi din starea asta. happy Sper ca am fost de folos, o zi buna in continuare! XD

| putiton a răspuns:

Stiii si eu mai am momentele mele de crizee etc si eu iti recomand sa te duci la un psiholog pentru ca atunci el va folosi mai multe chestii utipe pentru u daca vrei iti recomand eu unubig grin