| ALE200 a întrebat:

Salut.Am 14 ani si 10 luni si am o inaltime de 1.60, este buna inaltimea?

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

In cazul in care esti fata e o inaltime perfecta. Iar in cazul in care esti baiat, una cam... micuta. Insa nu anormal de mica. Eu la varsta aia aveam 1.70. Deci e ok (y). Si scuze ca ti-am zis pe ambele variante dar nu pot sa-mi dau seama daca esti baiat sau fata laughing)) (sper ca intelegi)

| XxninjaZz a răspuns:

Eu zic ca DA. Mie mi se pare a fi o inaltime corespunzatoare varstei tale... daca ai vrea sa te mai inalti, apuca-te de inot sau baschetwinking