| Aleexx99 a întrebat:

Am 14 ani si de mic imi place cafeaua. As vrea si eu sa aflu de la ce varsta e ok sa bei cafea si daca e daunatoare. Si care din cafele e cea mai putin concentrata? Eu stiam ca cappuccinoul e.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cafeaua e ok bautura moderat si-n cantitati mici (maxim o ceasca pe zi) si sa nu o consumi pe stomacul gol

1 răspuns:
| DiyanAndorea a răspuns:

Hehe, dragule cafeaua nu e,, ok,, deloc laughing poti sa devii dependent de cafea asa cum a devenit mama si nu cred ca vrei ca ochii sa iti stea deschisi doar dupa ce bei cafea (nu ma rferi ca mori, ci ca de oboseala, adormi)
Cafeaua decofeinizata este cea mai putin daunatoare, dar nu stiu ce gust are. Cappuccinoul ala de care ziceai are multe chimicale.
Gusturile se educa, asa ca te sfatuiesc ca incet, incet sa raresti datile in care bei cafea.