| VreauSaStiu_3396 a întrebat:

Salut am 14 ani si sunt fata.Snt din buc. Sunt in cautare de prieten ...Cine e din buc si vrea id meu sa dea mesaj privat.

2 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Sper sa vada tac-tu intrebarea asta sa iti traga o portie de bataie.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Alo,fata,aici nu e site de matrimoniale, e site de intrajutorare.nu cred ca e locul potrivit in care sa-ti cauti gagiu,pe bune. daca esti asa in calduri cautati pe facebook sau pe,,haifaiv",ca tot va plac voua asa mult site-urile astea de,,socializare". acolo s-ar putea sa fie destui interesati.dar ai grija ce postezi si pe unde, ca asa mai fac pedofilii o victima, te vad pe la stirile de la 7...eu zic sa te mau duci pe la scoala, lasa baietii, ca aia o sa apara cu timpu.