| denis112 a întrebat:

Salut, am 15 ani fac sala de 3 luni si amde o saptamana mi-am cumparat proteine RAPID MASS ...prafuri la 4 KG. stiti cumva daca sunt bune?

Răspuns Câştigător
| EuTeIubescMult a răspuns:

De ce nu ramai la sala? Prafurile nu sunt bune eu iti zic pentru ca mama mea este medic happy. Varu meu a luat prafuri din astea si crede-ma ca i-a dat metabolismul peste cap de la 51 de kg cat avea a ajuns la 80 de kg asa ca nu's prea bune pentru corp...
Acum e alekeea ta uh alegi happy pup bye

1 răspuns:
| Mayar a răspuns:

Denis, si eu am un var care s-a apucat tot asa de proteine, a rezistat cat a rezistat dar peste un am si ceva a fost operat la ficat din cauza proteinelor. daca nu renunta, putea sa moara.
VEZI K CREEAZA SI DEPENDENTA! nu chiar ca drogurile, dar is vecine
Si efectul e otrava pentru organism si distruge mai ales ficatul, foarte rapid, ca poti chiar sa si mori, daca ti se distruge ficatul. varumio a scapat ca prin urechile acului.
Deci nu folosi proteice ca numa te umflii