| xSouNNd a întrebat:

Salut, am 14 ani, 1.72 (inaltime) si 54 kg. Fac sala de 7-8 luni si am deci sa iau niste proteine, deoarece doresc sa vad niste rezultate mai mari. Intrebarea mea este daca sunt bune proteinele Mass Gainer 7 de la Aptonia, eu as fi preferat niste proteine de la Whey, dar nu am fost cu tatal meu cand le-a cumparat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani aruncati, mai bine mâncare, bauturã, mâncare si iar bãuturã.

Manancã cât mai mult la vârsta si inaltimea ta, nu iti fac rãu acele suplimente poti lua whey de exemplu dar conteazã foarte mult alimentatia, manancã proteine, carbohidrati si grãsimi de calitate.

19 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

După denumire ce vrei tu sa iei este Gainer. Adică te ajuta sa pui pe tine, mai direct dai bani frumosi pe zahăr și alti carbohidrati de calitate slaba. Ia-ti un concentrat proteic de zer si de restul baga mancare calumea. Respect pentru fratele Cena laughing

| xSouNNd explică (pentru BuLaNNNeL):

Salut, vad ca zice ca este bogat in proteine de zer, sau cv de genul, btw poza am pus o acum 3 ani laughing)

| Alexandruuu88 a răspuns:

Salut,parerea mea e sa iei proteine din mâncare! Nu stiu cat de sănătoase sunt proteinele...de ai fi fost mai mare (ca varsta)te ajuta arginina sau tribulus

Răspuns utilizator avertizat