| Adrian9121 a întrebat:

Am 15ani si imi place de o fata din clasa a-2-a,nu am putut vorbi cu ea din cauza ca imi este frica sa nu ma refuze sau sa rada si nu stiu ce sa fac ca sa ma bag in seama cu ea si am avut niste probleme cu familia ei.
Ajutor dau funda.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-i mesaj si vorbeste cu ea, ca nu-ti ia nimeni capul! Acționează acum până nu ti-o ia altul! Si daca ai norocul de mai esti cu ea în clasa/scoala vorbește mereu cu ea fata in fata, ia-o in brate... usor, usor, până ii vei spune ceea ce simti.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca iti place de ea, spune-i cat mai repede, pana nu vine altul sa ti-o ia.

| T0T a răspuns:

Frica de refuz e absolut tâmpă. E dreptul ei să aibă anumite preferințe și tu trebuie să accepți asta. Dacă nu te place nu te va plăcea indiferent ce vei face, deci nu ai decât să încerci. De râs nu are de ce să râdă, e ceva normal ca să placi o persoană. Mai bine vezi dacă te place decât să stai ca un cățel amăgit după fundul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine macho ai stat 6 ani fara sa te bagi in seama cu ea, probabil o sa-ti mai i/a incã 6 s-o saruti. Bun plan

| Cricy a răspuns:

Lol, am inteles ca e clasa a doua si eram gen " Stii ca exista inchisoare da?" dar acum ca stiu ce varsta are iti sugerez sa incerci. O saluti, vorbesti cu ea, nu are ce sa iti faca. Doar nu te mananca. O dai in bara, o dai. Ce poate sa se intample? Te faci de cacao. Asta e. Tuturor ni se intampla asta. Dupa ce o sa vorbiti mai mult si o sa ii spui ca o placi daca te refuza asta e. Treci mai departe. Asa fac si eu. Vorbesc cu crush de imi sar ochii din cap dar primesc fz. Asta e viata. Treci la urmatoarea.

| Adrian9121 explică:

Fata are tot 15ani

| Adrian9121 explică:

Fata are 15ani