| adrianfelea a întrebat:

Salut.Am 16 ani si imi place de o fata care a facut recent 17 ani si imi place de ea de 1 an si ceva.Cat timp imi placea de ea, a mai fost cu cativa baieti intr-o relatie(acum nu mai este). La scoala vorbim mereu, ma duc la ea, o iau in brate, ea cateodata mai mai pupa pe obraz( nu ne-am sarutat niciodata.as vrea sa o sarut dar daca ma refuza?).Tin mult la ea.Pe Facebook niciodata nu imi da mesaj.Eu i-am mai zis de cateva ori ca o plac si cred ca este constienta de asta. Dupa ce a implinit 17 ani a urmat acea mini vacanta de 5 zile (1-5 iunie). Si a facut ziua intr-un pub cu cateva fete. Dupa acea zi a devenit altfel. Nu mai vrea sa vorbeasca cu mine. La scoala nici nu ma mai baga in seama. O vedeam ca statea pe telefon si radea. Am vazut ca primea mesaje de la cineva care avea numele " ❤". Astazi am intrebat-o ce are de nu vorbeste cu mine, ce am facut iar ea mi-a zis "Trebuie sa intelegi ca nu vreau sa te tii dupa mine.Am incercat toate modalitatile posibile.A ramas doar asta.Noi nu mai vorbim. Punct ". Am inceput sa plang. Habar nu stiu ce sa fac.Tin mult la ea.

Răspuns Câştigător
| Adiav a răspuns:

Laso sa inceapa sa vina ea la tine, comportate ca si cum nu te intereseaza ca nu vorbeste cu tine, in ceva timp ea o sa doreasca sa se apropie din nou de tine.