| Andrei272sb a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt mda gras. Adica am 86 de kg si 1.71 si cam nici o fata nu ma place adica am burta, tate dar nu se vad adica numai pe tricouri mulate si mda nicio fata nu ma place. Toate vor pachete de muschi si astea, asa si m-am saturat sa fiu singur adica am foarte multi prieteni si unii au iubite altii n-au in fine, si nu inteleg la fete eu vorbesc frumos cu ele si fac glume dar dar idk toate fetele ma baga in friend zone mda... Si nu imi place, adica as vrea sa am o fata langa mine cu care sa ma sarut, sa imi inteleaga si mie necazurile si astea, nu vreau vreo cu*va care sa ma lase... si nu sunt genul acela de sa ma uit dupa partea posterioara sau tate. Ma uit dupa caracter, dar mda fetele nu sunt asa cu mine ele cand ma vad ma baga in seama si din astea dar atat si niciodata nu m-a placut vreo fata si asta ma intristeaza. Adica nu inteleg, ma port frumos cu ele, nu le injur, dau sa dau in ele si eu primesc fz si de slabit nu vreau pentru ca este greu si nu are cine sa ma incurajeze sau sa imi atraga atentia.Cine ma place ma accepta asa cum sunt, deci am intrebat o fata ff slaba la caterinca daca vrea sa fie cu mine si cica nu pentru ca esti gras si mda.

Ce as vrea, cum pot sa fiu cu o fata de ex cum sa ma comport cu ea si astea? Ati inteles voi

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Fetele nu te plac că eşti prostuţ, pe lângă faptul că esti gras. Fă un mic exerciţiu şi găseşte în postarea ta de care ori ai spus "mda" ca să vezi și tu la ce ne-ai supus.

| Justme1997 a răspuns:

Dacă nu le place că ești gras, poți să te comporți oricum. Dacă vrei neapărat să ieși cu o tipă slabă, mai bine lași lenea și te pui pe slabit. Poți să încerci cu tipe mai grăsuțe, poate ai noroc.

| CVane a răspuns:

Mda pai incearca sa slabesti mda, si more confidence mda.

| BuboacaAlexandruAndrei a răspuns:

Uite cum poti sa iti rezolvi aceasta problema, 1 Gandeste-te bine daca chiar vrei o "iubita" deoarece va trebuii sa o suporti si cu bune si cu rele! Daca vrei doar o relatie sexuala o poti obtine usor. Dar ai grija sa folosesti Prezervativ!
Gandirea e un factor cheie! Imagineazati :Sunt urat, nimeni nu place bla bla bla, subconstientul tau va transmite lucrul acesta celorlanti fara ca tu sa stii DAR
Daca Gandesti mama ce fain imi sta ce bine arat uite arat cat de cat ok (atentie sa nu devi arogant) vei transmite acest lucru si celorlanti!
2 Bro daca tu nu ai stima si incredere de sine cum vrei sa aiba alti! Uite fa-ti un program gen In fiecare seara ma duc la plimbare o ora cu castile in urechi, mananci mai multe legume si mai putine dulciuri si carne prajita (atentie! Nu zic sa nu mai mananci! doar ca mananci mai putin de cat de obicei)
Sa fiu sincer eu asa am slabit!
Eu doar cu atata te-am putut ajuta, de acum depinde de tine!
Incearca vezi ce iese oricum ai numai de castigat!

| Andrei272sb explică (pentru BuboacaAlexandruAndrei):

Ms mult de raspuns bro, eu vreau o relatie usoara cu cineva care sa ma iubeasca sa imi pierd noptile sa ii trimit mesaje sa ii spun cat de mult o iubesc si chestii din astea, acesta este visul meu