| RaresA a întrebat:

Salut am 17 Ani, de 1 an si 2 luni sunt tot singur, numai ca nu innebunesc dar ma abtin, incerc sa par fericit dar nu mai rezist, nu imi gasesc nici o prietena, am ajuns la disperare, cu fetele cu care intru in vorba, au prieten si tra-la-la, urat nu pot zice ca sunt, dar unii imi zic ca de ce sunt prea timid, iar raspunsul meu este: sunt timid pentru ca nu imi place sa fiu "badaran " cu o fata cum o fac altii, credeti ca am sanse sa imi gasesc si eu o prietena daca sunt mai linistit? am inceput deja sa nu mai am nici prieteni straight facestraight facestraight face...

1 răspuns:
| ViezurE a răspuns:

Omule,la vârsta ta ar trebui să fi avut dejastraight face ori eşti nolifer ori prea idiot.Scapă de timiditate că o să mori singur.