| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si penisul de fix 15cm.
E mic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti fi pe deplin linistit si in acelasi timp si foarte multumit, fiindca orice barbat care este inzestrat cu un penis cu lungimea de 15 cm, este capabil sa faca fericite si perfect satisfacute din punct de vedere sexual minim 8-9 femei din 10. Cu conditia de a fi capabil sa-si mentina penisul in erectie suficient de mult timp, incat si partenera de sex sa ajunga sa simta satisfactia actului sexual si de ce nu sa ajunga si la starea de or gasm. Multa sanatate!

1 răspuns:
| aimullah123 a răspuns:

Nu. E foarte ok. 15cm este marimea medie.Adica esti normal. Oricum femeile nu sunt satisfacute de penisuri foarte mari deoarece le doare.