| rapidistzu a întrebat:

Salut,am 18 ani dar nu mi-am facut inca buletinul, trebuie sa vina un parinte cu mine? s-au pot sa merg si singur? big grin eu as vrea singur.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai o proprietate pe numele tau poti sa te duci singur, daca nu, trebuie sa mearga cu tine cineva care declara ca te ia in spatiu

| Melcul a răspuns:

Daca ai casa pe numele tau da poti merge singur.Dar daca casa este pe numele parintilor(propietar in actele casei)trebuie sa mergi cu ei.

| ggghhghgh a răspuns:

Daca ai implinit 18 ani poti sa te duci si singur.