| Cricoo a întrebat:

Am 18 ani și a început sa îmi apăra par pe penis pana sus,cum fac sa scap de el definitiv,pana acum nu l-am dat jos ca am inteles ca apare mai rău,rog seriozitate, fără glume proste și miștouri

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti scapa de par defintiv, el continua sa creasca, ca asa este normal si sanatos, sa se intample tuturor barbatilor.
Nu inteleg totusi de ce te deranjeaza... toti barbatii au par la pubis si testicule.

| Cricoo explică (pentru Violleta2022):

Știu ca este normal sa apăra in acele locuri dar începe sa îmi apăra și pe...și nu am mai auzit ca e posibil sa apăra și acolo

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cricoo):

Si daca apare ce?
Este perfect normal sa apara si sa creasca, asa au toti barbatii, de secole si secole.
Lucrul asta nu ar trebui sa te sperie!

| aXy99 a răspuns:

Par pe penis?! La baza sau mai sus?

| Cricoo explică (pentru aXy99):

Mai sus

| aXy99 a răspuns (pentru Cricoo):

Nu stiu cate penisuri a vazut AnaMaria in viata asta (cred ca a vazut mai multe de maimute), dar sa stii ca nu e obisnuit sa ai par pe cap sau pe centrul organului genital. Nu mai mult de 2-3 firicele.

| HadesSs a răspuns:

Definitiv nu exista nici o metoda chiar daca faci ce ti-a zis Raven au fost cazuri cand au reaparut. Cel mai bine iti cumperi crema de epilat pentru barbati, gasesti la orice supermarket si te faci periodic.