| Alvarez11 a întrebat:

Salut, am 18 ani si as vrea sa vorbesc cu o fata pe Facebook, in realitate nu ne cunoastem dar tot cred ca este o idee buna happy. Deci aș vrea și eu dacă mă poate ajuta cineva cu o conversație pe care ai avut-o (fata sau băiat..nu contează) cu iubitul/fostul. iubita/fosta..De la primul bună... până în momentul în care ați ajuns să fiți impreuna... dacă puteți și screenshot-uri lăsați o adresă de Facebook/un email.

1 răspuns:
| mariuscdrz a răspuns:

Un sfat prietenesc. Nu mai agata fete pe Facebook sau pe oricare alta retea de socializare. Pe net o sa gasesti doar tarfe, rebuturi sau alte panarame de fete. Rareori se mai intampla sa gasesti fete bune in mediul virtual. Daca vrei sa agati o fata si sa ti faci o relatie serioasa, parerea mea ar fi sa agati in viata reala, gen la liceu, la locul de munca, din grupul de prieteni, intelegi tu. Toate relatiile mele cu fete gasite pe Facebook, Instagram sau alte retele au fost fail-uri, una e sa te cunosti cu o fata de putin timp le Facebook si alta e sa te cunosti in viata reala, sa cunosti mai bine persoana.