| Adutzu_Adutzu_1998 a întrebat:

Salut..am avut o iubita timp de 3 luni si jumatate.iar ea este din alta localitate..eu eram ft gelos de exp cand vorbea cu cineva eu o lasam in pace iar dupa ce venea la mine ii spuneam sa se duca la persoana aia cu care a vbr si sa ma lase pe mine.o zi eram impreuna 1 nu mai eram.din cauza mea.iar in ultima saptamana a relatie m-a luat cu o pauza...iar acum cand am vbr cu ea mi-a spus ca are prieten si ca vrea sa ramanem cei mai buni prieteni.iar eu i-am spus ca nu vreau...cand am fost la ea am sarutat-o iar ea nu a zis nimic iar cand am intrebat-o daca vrea sa ne impacam a spus ca ala a fost sarutul de adio..ma simt foarte naspa ajutati-ma va rogsad:*

Răspuns Câştigător
| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

Daca crezi ca fata aceeea tii se potriveste si tu o iubesti nu renunta si fa in asa fel incat sa te impaci cu ea, inpresioneazo cu lucruri frumoase si cuvinte dulci, incepeti si vorbiti prin mesaje este un inceput bun!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Intr-o relatie putina gelozie nu strica, pentru ca este sarea si piperul.Dar daca este exagerata este o prostie si acea relatie; mai devreme sau mai tarziu v-a lua sfarsit!

| Flydream a răspuns:

Gelozia strica totul...ar trebui sa-i lasi fetei libertate sa vb cu cine vrea.Doar nu erati casatoriti...