| marinela92 a întrebat:

As vrea o parere stiu ca visele nu prea au nu stiu eu ce simbolistica... dar de 5 zile visez la fel si m-am cam saturat e vorba despre baiatul de care
mi-a placut in trecut...si visam ca venea si ma lua in brate in continuu si imi spunea ha sa ne impacam si insista si incerca sa ma ia in brate si eu tipam si ii spuneam sa ma lase in pace si acum sincer chiar nu m-am mai gandit la el laughing deci de ce tot visez eu asta?laughing)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Visul nu inseamna nimic, in realitate cred ca ti-au reaparut sentimentele ce le-ai simtit in trecut pentru el

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Te gândești prea mult la el...

| Oana92 a răspuns:

Te gandesti prea mult la el

| Vix999 a răspuns:

Poate atunci cand ti-a placut tie de el, el nu ti-a acordat atentia necesara si in subconstientul tau ai ramas cu dorinta ca el sa te vrea si tu sa nu il vrei. Sa reversezi cumva rolurile happy
E doar un vis in principiu...vine din subconstient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Unde te tăt gândeşti acolo, de-asta visezi atât.
Consultă un dicţionar de vise.
Te pup!

| july00 a răspuns:

Poate esti indragostita de el laughing