| alexfanmetin2 a întrebat:

Salut.Am cunoscut o fata, de care imi place, si cel mai bun prieten de al meu se da la ea...Chestia e ca ea zice ca ii place de mine, sunt confuz

funda plz

2 răspunsuri:
| litere123 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui si tu ca iti place de ea si ca vrei sa fi impreuna cu ea, ca daca nu ai face tu primul pas, poate ca l-ar alege pe baiatul acela (deoarece el e mai indraznet si filtreaza cu ea )

Succes!

| xYonasuper a răspuns:

Daca prietenul tau se da la ea inseamna ca nu iti este prieten adevarat, iar daca ai incredere in acea fata si ea e sincera inseamna ca ea te place pe tine.