| Tekato a întrebat:

Am de facut o alegere si nu prea stiu ce sa decid asa ca cel care imi da cea mai buna idee primeste funda. Vreau o schimbare look si nu stiu ce sa fac sa imi las parul mai lung si sa imi cumpar placa sau sa il las mai scut si sa imi cumpar cercei?
Si cei care ati prefera cercei vreau modele dar pentru baieti.

5 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Pff ..lasa-l mai lungwinking

| cflori a răspuns:

Buna!
In primul rand, cerceii la baieti nu mai sunt la moda de multa vreme.
In al doilea rand, parul lung la baieti, poate fi atragator dar trebuie sa ai grija de el, caci altfel va arata urat.
Iti las cateva imagini :) :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Tekato explică (pentru cflori):

Eu deja am parul in acelasi stil ca si in al doilea link pe care l`ai dat dar eu ma gandesc la putin mai lung

| TcdTcdTcd a răspuns:

Buna!
Deci, daca ziceai ca ai parul ca si cel prezentat in al doilea link postat de cflori, mie mi se pare foarte ok...
Spun asta, pentru ca parul mai lung de atat, la baieti, iti lasa senzatia de nespalat...si nu arata nici foarte bine...
Ai putea incerca si placa...sa-ti mai indrepti firele de langa ureche si din spate, dar bretonul lasa-l natural...
Daca optezi pana la urma pentru varianta cu par scurt, parerea mea e sa nu-ti tai foarte mult din breton si sa ti-l ridici cu putin fixativ (arata foarte cool)... La stilu' asta, mai nou sunt la moda capsele (in ureche) deci pot incerca oricare varianata si sa vezi care ti se potriveste mai bine...
Eu zic ca daca nu risti, nu castigi laughing.

Sper ca te-am ajutat cu ceva.
Succes!

| Tekato explică (pentru TcdTcdTcd):

Imi poti da niste poze cu aceste capse pentru urechi? sunt curios si poate le si incerc