| MixTape a întrebat:

Am din nou o problema... Cand deschid calculatorul imi apare ecranul negru dupa care o linie punctata(ceva gen ) care se incarca (uneste) dupa care apare windows xp si se deschide pc-ul. Stie cineva cum pot rezolva sa nu mai apara dunga aia?

6 răspunsuri:
| Nana18 a răspuns:

1 problema poate fii trebuei de schim bat windosul 2 ai viruși multi in calculator sau e o problema cu placa de baza

| K0sti a răspuns:

Asa trebuie sa apara! Aia se intampla si cand ai resurse putine! In plus tine si de placa de baza! Pe unele face asa, pe unele nu!
Si daca face care e problema?

| MixTape explică (pentru K0sti):

Inainte nu imi aparea. Mi-am refacut windowsul. Am pus tot acelasi windows. Nu stiu de ce apare asa.

| K0sti a răspuns (pentru MixTape):

Ti-am spus mai sus!

| umbra09 a răspuns:

Windowsul isi incarca resursele atata tot, intr-adevar nu este prea des intalnita problema asta ca sa o rezolvi poti sa faci windowsul dar incearca o versiune mai noua

| MixTape explică:

Ca sa se stie problema era cu HDD-ul. Am uitat sa spun.