| gladiatoru5000 a întrebat:

Salut,am fost furat acu câteva zile de mai multe bunuri când nu eram acasă,l-am vazut cu ochii mei când încerca să fure iar, ii va da politia drumul.îmi voi recupera bunurile?

10 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

Dacă nu ai nicio dovadă că el a încercat să fure de la tine atunci nu prea are ce să-i facă poliția.

| gladiatoru5000 explică (pentru AdioTPU):

Am că l-am văzut și eu, dormeam și auzeam ușa, a forțato sa intre să fure iar, plus că l-au văzut Toti vecinii.

| 199onur7 a răspuns:

Mergi la poliție frate de ce nu faci asta?

| 199onur7 a răspuns:

Dece săte bați cu oamenii să-ți iei belea pe cap ești prost?

| 199onur7 a răspuns:

Dece săte bați cu oamenii să-ți iei belea pe cap ești prost?

| just4ubr2015 a răspuns:

Du-te peste el futei o mama de bataie pana iti da ce tia furat tie apoi dal pe mana militiei

| Cocoandrei441 a răspuns:

Păi trebuia să vorbești cu el... să vă înțelegeți cumva. Acum omu dacă face puscărie mai vrei şi ce ți-a furat?

| gladiatoru5000 explică (pentru Cocoandrei441):

Boss nu îl cunosc, îl știu doar din vedere.e un tigan. vrei sa te intelegi cu tiganii?