| Wth_Arun_1992 a întrebat:

Salut,am fost inselat pe okazii mi-a trimis altceva in pachet acum ce pot sa fac cum il depistez

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Daca ati cumparat un produs de pe site-ul Okazii.ro, iar acesta nu este conform descrierii facute pe site, este necesar sa ne contactati pe adresa suport@okazii.ro direct de pe mail-ul pe care il detineti sau la numarul de telefon 0374652944 si sa ne specificati detalii cuprinzatoare pentru a va putea ajuta.

Pentru a veni in sprijinul dumneavoastra, avem nevoie sa cunoastem numele de utilizator cu care sunteti inregistrat pe site, precum si numele utilizatorului de la care ati achizitionat produsului.

Okazii.ro se implica in solutionarea unor astfel de cazuri prin contactarea vanzatorului si prin discutii ce duc la stabilirea unei intelegeri intre participantii la tranzactie. In acelasi timp, personalul specializat in astfel de cazuri aduna toate dovezile aferente tranzactiei, respectiv documente de trimitere si de primire ale produsului, email-uri si discutii intre utilizatori, precum si poze ce pot ajuta in rezolvarea situatiei aparute.

De asemenea, pentru a pastra un mediu de tranzactionare curat, tinem legatura cu Politia Romana cu care colaboram in vederea eliminarii utilizatorilor de acest fel de pe site.

Asteptam informatiile legate de achizitia dumneavoastra pentru a va putea ajuta si pentru a elimina acest utilizator din cadrul site-ului.

O seara buna,
Okazii.ro

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia legatura cu ei.ASISTENŢĂ CLIENŢI
(Reţea fixă Orange)
suport@okazii.ro
Luni - Sambătă între 09:00 - 21:00

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Vorbesti cu ei da sa ai atitudine sa nu te faca aia adia iai si tu tare.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Tot e bine ca ti-a trimis,, ceva,, Nu cumva era 1 aprilie?

| SandraM a răspuns:

Raportezi la okazii.

| giulian9 a răspuns:

Asistenta okazii in primul rand