| danytkd13 a întrebat:

Salut.
Am Galaxy Gio si era codat in Vodafone...am fost l-am decodat si mi-am luat o cartela Frog cu internet,dar inainte de asta am fost la un centru Cosmote si mi s-a zis ca telefonul e compatibil cu optiunea asta, dar cand am pus cartela in telefon mi-au dat mesaj ca optiunea web'n'walk nu poate fi configurata automata si am cautat lista cu telefoane commpatibile si nu mi-am gasit telefonul in lista aia.
Ceea ce vreau sa stiu e daca chiar e sau nu compatibil pentru ca am Android 2.3.6 si e aiure sa nu fie compatibil.
Funda pentru cel care explica cel mai bine.

am Android 2.3.6 si mi se pare aiurea sa nu fie compatibil

1 răspuns:
| SNOWTIGER a răspuns:

Androidul este foarte slab dar ţil poţi mări am auzit ca il poţi face de la cat ai acu pana la patru max cu cartelanush ce sa zic din cate spui tu nu este compatibil imi pare rău dar iaţi si alta cartelă ex.de la Orange cu net nelimitat