| Chocolateiseverything a întrebat:

Am gasit exercitile astea http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8
Si daca e cineva care le-a incercat, cam cat de des ar trebuie sa le fac ca sa slabesc vreo 5-7 kg si cam in cat timp credeti ca se vor vedea rezultate?
Funda :* :)

4 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Insotite de o alimentatie corespunzatoare, vor da rezultate. Nu mai manca dulciuri. Mananca multe pere, masline, alune, mere. Zic sa incepi sa faci exercitiile de 2 ori pe zi, si dupa ce ti se pare ca le faci mai usor, mareste numarul zilnic de exercitii. Daca te tii serios de astea, intr-o luna cred ca poti slabi 5 kg thinking
incearca si mersul cu bicicleta, alergatul, saritul coardei

| Awndre a răspuns (pentru Chαяtreux):

Perele au multe zaharuri. Mancate in exces te ingrasa. La fel si merele si alunele care au peste 600kcal/100g. Trebuie sa manance moderat.

| Chαяtreux a răspuns (pentru Awndre):

Perele sunt bogate in fibre. Ar ajuta-o sa slabeasca. Eu mancam 5 pere pe zi in loc de dulciuri. Mancare mancam normal. Faceam si sport si am slabit.

| Voidwithin a răspuns:

Da vor avea rezultate la anul te duci la box daca continui cu exercitiile astealaughing.
Apropo cate kg si ce inaltime ai?