| alexandru0718 a întrebat:

Salut! Am intrat recent in vorba o fata si am iesit si la un date care a mers foarte bine, apoi dupa cateva zile l-am stabilit si pe al doilea, iar acum cu o zi inainte imi spune ca "Nu mai vreau sa iesim/Iti pierzi timpul cu mine/O sa fiu plecata toata vara/Si incep clasa a 12 a" iar eu i-am spus ca sa iesim maine si vorbim si de chestia asta. Ceva idei ce ii pot spune? I mean nu ma deranjaza ca nu ne intalnim vara asta prea mult pentru ca si eu sunt plecat cam trei sferturi din vara.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ii zici ce ne-ai zis și nouă, și dacă nu vrea nu o poți obliga

| LordCristobal a răspuns:

Daca nu mai vrea sa vă vedeți nu forță nota.
Dar dacă e majoră propune-i sa vina la tine acasă să aveți o ultimă seara romantica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un fel de "Nu mă mai interesezi" spus politicos.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Fata nu a vrut sa iti spuna chiar asa direct ca nu esti genul ei. Nu mai insista, pentru ca nu te place.