| KiddoBlack13 a întrebat:

Salut, am întreținut relații intime cu o fata pe care o cunosc de 3ani și jumate, fata aia timp de 3ani nu ma baga în seama și țin sa zic ca eram la București când a început sa îmi dea mesaje, de când am venit acasă m-am întâlnit prima seara cu ea și am stat am vb și cam atât și a doua seara ne-am plimbat un pic după am stat jos, nu știam cum sa o iau ca era prima data în tot sensul cuvântului, deci am sărutat-o prima data după 10 min ea mi-a băgat mana in pantaloni și a început sa îmi frece penisul și dupa încă 5 min am început sa facem sex, dar după seara aia, fata aia nu a mai vrut sa ne vedem niciodată, îmi puteți spune și mie ce motiv ar avea sau de ce nu vrea sa ne mai vedem? Sau sa vb? Țin sa menționez ca eu am 17ani și ea 16, dar ea avea experienta cu mai multe persoane, dar la mine era prima data!

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Atunci nu mai insista să vorbești cu ea, nu are rost să te rogi de ea.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu putem să îți spunem, că nu știm de ce. Și în primul rând nu înțelegem, ce a fost între voi, că ce spui tu e foarte încurcat și nu prea are sens.

| Andreeush a răspuns:

Ai încercat să o întrebi pe ea de ce nu mai vrea să vorbească?

| KiddoBlack13 explică (pentru Andreeush):

Am întrebat dar nu vrea sa vorbească cu mine, deloc

| KiddoBlack13 explică (pentru Andreeush):

Nu m-am rugat de ea doar ca, am întrebat dc nu vrea sa mai vb cu mine și n-am primit nici un răspuns și au trecut aproape o luna de zile

| Andreeush a răspuns (pentru KiddoBlack13):

Atunci nu mai insista să vorbești cu ea, nu are rost să te rogi de ea.

| Sofer a răspuns:

A vrut sa te probeze sexual? nu stiu bro dar e foarte ciudat. Ati facut sex protejati?

| KiddoBlack13 explică (pentru Sofer):

Da am făcut protejați

| KiddoBlack13 explică (pentru Sofer):

Nu