| Genuqu a întrebat:

Am o mică întrebare.
Azi vară am stat cu o fata timp de 3 săptămâni, în octombrie a început să îmi scrie că dacă vreau sa mai stau cu ea.
Am stat cu ea pana in decembrie, după aceea să despărțit de mine pentru altul din Germania care nici nu s-au văzut doar pe internet.
După aceea am zis că o iubesc și dacă putem sa ne vedem.
Ea a fost de acord, când ne-am întâlnit ma sărutat, i-am dat un ursuleț.
Iar azi mi-a zis că încă stă cu ala, și a stat timp de 4 luni ( când eram împreună cu ea).
Ea nu rezista fara săruturi și îmbrățișări.
Daca se va întoarce la mine sa o mai accept?
Pls fundă.

Răspuns Câştigător
| hekkoz12345 a răspuns:

Daca vrei sa fii o carpa, folosita numai cand e nevoie, da o poti accepta inapoi.
Daca vrei sa pui picioru in prag si sa iti iei viata in maini si sa ii zici ca nu esti cacatu ei sa te vrea doar cand are nevoie, nu. O bagi la mami la ea in vagin si o lasi acolo. Funda? tongue

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Daca te multumesti cu o femeie asa usuratica atunci da, ea se va intoarce la tine, dar nu stiu daca te merita,

| Genuqu explică (pentru vocea):

Eu cred că mă merită dar înainte a mai stat cu 3 băieți de la mine din clasa.