| IAmAnonim a întrebat:

Am nevoie de ceva ajutor! Deci, ieri am avut un "conflict" intre mine si unul dintre cei mai buni prieteni.El este mai inalt ca mine cam cu... 4 cm si am vrut sa il i-au la pumni... dar pur si simplu parca inghetasem, asemenea problema nu am mai avut-o cu nimeni, adica pana acum am dat cu pumnu( dar mai rar pentru ca nu se i-a cam nimeni de mine).
In cele din urma m-am impins putin cu el si am lasat-o balta dar chiar vreau sa stiu de ce mi s-a intamplat asa si cum sa scap de frica asta.
Funda

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Probabil ai avut o mică vinovăţie de moment din cauza faptului că este prietenul tău.