| Anonimity a întrebat:

Am o alunita neagra in frunte si langa ea mi-a iesit un cos, problema fiind ca ma cam doare si din greseala m-am lovit astazi cand ma spalam pe fata. credeti ca e periculoasa acea,, infectie locala,, langa cos? funda PS nu pot merge la medic saptamana asta decat daca e foarte grav

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Scoate cosul si dezinfecteaza locul si stai linistit. Nu se intampla nimic rau.

| Anonimity explică (pentru Salontanul):

Multumesc. esti destul de activ, pana la urma esti campionul zilei. happy

| Salontanul a răspuns (pentru Anonimity):

N-am ce face altceva. Sunt batran si cu multe probleme de sanatate.

| Anonimity explică (pentru Salontanul):

Serios? imi pare rau... eu am doar 17 ani. Multumesc pentru ajutor, nu este prima intrebare la care m-ati ajutat

| Salontanul a răspuns (pentru Anonimity):

Nu-i problema. O fac cu placere si cat pot. Cu drag.