| anonim_4396 a întrebat:

am o mica problema cand intru pe facebook si dau click pe o poza sa o vad mare imediat mi se blocheaza calculatorul si nu isi mai revine decat daca dau restart.care credeti ca este cauza

1 răspuns:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Pai acum depinde ori de windows ori de internet. daca ai un windows mai vechi si mai prost, asta poate fi cauza. daca e nou ar putea fi din cauza internetului. daca ai internet de la rds asta e explicatia. daca e de la Orange, tot asa. s-ar putea si sa ai prea multe melodii si poze si vidoeclipuri in memoria PC-ului si merge greu si se blocheaza. eu nu sunt cunoscatoare, dar poti sa apelezi la cineva care se ocupa de asa ceva, sau sa suni la compania de la care ai internetul sau sa le scrii pe site. varianta cu site-ul nu e prea buna pentru ca sunt mici sansele sa ti se raspunda. sper ca am fost de ajutor happy