| Andeeeys a întrebat:

Salut! Am o mica problemă.
M-am cunoscut cu o fata la locul de muncă, a venit doar o zi, a doua nu a mai venit. Când m-a văzut i-am căzut cu tronc, practic din prima m-a plăcut și deja dădea semne. Am mai stat cu ea arătându-i pe la munca una alta, etc. A doua zi i-am propus sa ieșim pe afara, am ieșit, mi-a zis ca are iubit, in fine..Am fost și am mâncat, după ne-am dus într-un parc, fata era foarte apropiata de mine, m-a lăsat sa o pup, sa o iau în brate etc, cam tot pachetul... Nu a comentat nimic, nu avea niciun stres, ii plăcea, ideea e ca stau cu grija ca va afla iubitul ei, iubitul ei e major, lucrează în politie. Credeți că o să am vreo problema cu asta? Și nu ma luați cu chestii din astea stupide cum ca dacă știam ca are iubit o lăsam în pace și etc. Spune-ti-mi ce sa fac.
Nu-mi aruncați cu hate va rog mersii!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu mai este nici un pericol acum, ca ea nu mai vine la munca si nu mai ai de ce sa va intalniti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fuse si se duse.

| dullcat a răspuns:

Amandoi sunteti problema aici, din moment ce va doare fix undeva de omul ala. Daca ea era fidela nu ar fi acceptat niciun gest de intimitate, iar daca tu iti faceai griji, nu te-ai mai fi dat la ea, stiind ca are deja pe cineva.Repet, toxicitate cat cuprinde, din ambele parti.

| ClaRa91 a răspuns:

Poate te ia iubitul la sectie si te fragezeste cu bastonul cauciucat.