| Andreivasile a întrebat:

Salut am o prietena pe nume Ionela si si o iubesc mult insa ia m-a inselat cu baiat pe nume COCO dar ce tip m-a inselat asta nu-ti schimba hainele nici dupa doua saptamani nu stiu ce a vazut ia la el eu sunt curat si el parca e boschetar voi ce paprere aveti sa lupt pentru dragostea mea sau s-o las balta si sa trec mai departe

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Las-o in pace...

| 2hard4u a răspuns:

Fate boschetar ca el

| cavalerul11 a răspuns:

Laso balta esti nebun daca o iubesti Doamne ce a ajuns lumea in ziua de azi

| skatepark a răspuns:

Dai un jut cat colo laughing)