| JansonLupu a întrebat:

Salut am o problema TPU ajutati-ma am niste intrebari cum sa imi organizez timpul ca sa: stau la pc sa imi fac temele (mai special la mate fiind ca profesoara crede ca sunt cel de candva si ca nu ascult la lectii si imi pune note rele (profa este la practica+diriginta mea big grin)La 14:00 sunt sosit de la scoala cum sa imi organizez timpu sa imi fac temele, pc-ul si sa es cu prietenii (de obicei orele 17:30 16:00 esim. FUNDITA

2 răspunsuri:
| JansonLupu explică:

Vas da la ambii FUNDA DAR NU POT =D sorry

| mssch a răspuns:

Cand ajungi acasa mananca ceva, stai in pat aproximativ 30 min, iar apoi iti faci temele pana sa iesi cu prietenii. Seara cand ajungi acasa poti sa te joci si pe calculator.