| anonim_4396 a întrebat:

happyAm si eu intrebare sau mai multe-n una, la care vreau sa ma ajute fetelehappye normal sa ti se vada venele pe sani :-s thinking sau de exemplu cand eram mai mica la maini nu mi se observau aproape deloc dar acum se observa si de ce in jurul sfarcurilor/dupa ei...simt ceva tare :-s dar nu ma doare... e normal asta?!?

Răspuns Câştigător
| lovergrl a răspuns:

Buna! Nu este nici o problema toate fetele au problema asta.sanii sunt in crestere.cu timpul venele nu o sa mai fie asa de stridente nu trebuie sa te sperii. Totul este ok. Te pup.

4 răspunsuri:
| LianaAna a răspuns:

Cred ca depinde de omhappyhappy la unii da la altii nu, intreaba pe cineva adultbig grinbig grinbig grinhappyhappyhappy da nu cred ca e ceva anormalhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall eu sunt baiat dar stai liistita eu am stat cu mai multe fete si chestii da e normal dar o intrebare sunt groase venele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri happy