| TuRneR01 a întrebat:

Salut am si eu niste intrebari
1. Vreau sa-mi fac tatuaj si vreau sa stiu cam cat m-ar costa
2. E cineva mai mare pe aici care si-a facut tatuaj la o varsta mai frageda (16 ani )... vreau sa stiu daca sa deformat...

NU VREAU COPY PASTE DUPA FORUMURI ETC... vreau sa raspunda doar cine are

10 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Ca sa afli cat te costa poti intra in salon sa intrebi! fiecare salon are preturi diferite.mai ales ca difera preturile in funtie de dificultate culoare etc! daca nu esti destul de dezvoltat fizic si iti faci tatuaj, cand te vei dezvolta e posbil ca tatuajul tau sa se deformeze putin.insa in situatia aia, te duci la un salon si rogi sa til mai bata odata.problem solved

Răspuns utilizator avertizat
| diverse a răspuns:

Depinde cat de comples sa fie tatuajul
in timp nu o sa se deformeze dar va trebui sal mai retusezi

| bebemiksilau a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa-l faci... In primul rand cu ce te incalzeste daca iti faci un tatuaj banal, stupid...,straight face si la 16 ani no talking

| TuRneR01 explică (pentru bebemiksilau):

In primul rand tatuajul nu se face sa ca sa te afli in treaba... este ceva care te reprezinta o amintire...din astea nu ca sa te dai jmecher chiar nu-l fac din acest motiv

| CristinnéAndreeaBrl a răspuns:

Buna.
Pretul variaza in functie de marime. culoarea tusului folosit.
Poti gasi pe net diverse saloane care au preturi afisate sau numere de telefon la care poti afla detaliile care doresti sa le stii.
Al meu s-a pastrat foarte frumos. depinde si unde ti.l faci happy Succes.

| TuRneR01 explică (pentru CristinnéAndreeaBrl):

Tu la ce varsta l-ai facut si e mare sau mic, unde il ai

mie mi-ar place pe antebrat sau pe piept

| CristinnéAndreeaBrl a răspuns (pentru TuRneR01):

Eu mi-am facut la 16 ani jumate cam asa. pe incheietura mainii. initialele parintilor si o coroana. saptamana asta merg sa imi bat unul pe sold! daca chiar iti doresti asta si chiar e ceva care sa te reprezinte sau sa insemne pentru tine nu te lua dupa ce spune lumea... tatuajele sunt frumoase pentru cine are ochi sa le vada!

| CristinnéAndreeaBrl a răspuns (pentru TuRneR01):

Daca te uiti la poza mea de profil se vede cat de cat tatuajul. imi place foarte mult, sunt foarte mandra de el si crede-ma ca si mie imi bagau in cap diferite persoane sa renunt la ideea de "tatuaje"

| LostPriest a răspuns:

Nu stiu ce cauta intrebarea asta aici.Prima data citeste categoria unde vrei sa pui intrebarea.