| Jelly55 a întrebat:

Salut.Am si eu o curiozitate...Folosesc placa de par de aproximativ 1 an, de vreo 5-6 ori pe saptamana.Pana acum vad ca parul nu cade, adica trag de el si nu raman cu fire de par in mana...As vrea sa stiu daca ar trebui imi fac griji pentru viitor straight face

4 răspunsuri:
| mao14 a răspuns:

Buna si eu folosesc placa ca si tine doar ca de 3 ani, iar eu nu am probleme cu caderea parului adica cade putin de tot si este normal sa cada pe zi pana la 50 de fiere deci si daca o sa inceapa sa iti cada putin nu iti fa probleme. Dar vezi ca poate o sa ti se roada varfurile mai repede in rest nimic mai mult.
Sper ca te-am ajutat happy bafta

| XoXo4you a răspuns:

Pai daca nu iti cade par dc sa iti faci griji...vezi doar sa nu ti se toceasca parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei si eu folosesc placa de 2 ani si la inceput am avunt niste probleme ca mi se despica parul fff tare si a tr sa ma tund mai scurt oricum acum mi-a crescut parul la loc si inainte sa ma mai dau cu placa imi dau cu protectie termica si cu un sprayul de la gliss(cel galben) si acum nu am nici o treaba pot sa mi-l intind si de 2 ori pe zi ca nu mai patesc nimic si de asemenea de la sprayul gliss am parul mult mai moale smug

| Adina822 a răspuns:

Mie nu mi se pare o idee buna sa te dai cu placa, oricum e alegerea ta. Cunosc o fata care isi face de foarte mult timp parul cu placa, nu ii cade parul, dar in schimb are firele despicate si parul degradat.