| robyroby a întrebat:

mai mult o dilema. M`am despartit de prietena mea, pentru ca mai multi colegi de`ai ei, au spus ca eu imi bat joc de ea, ca am pe alta si asa. i-am zis ca o iubesc. mi-a zis ca ma iubeste. Dar nu putem fi impreuna din cauza ca sufera cand ii zice lumea. A spus ca nu a suferit atat dupa un baiat, cum sufera dupa mine... Cum putem face sa fim iar impreuna? Vreau sa fie totul ca inainte. Daca aveti idei, va rog sa ma ajutati. Nu pot sta fara fata asta. Multumesc mult. Raman dator.

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Vorbeste cu ea! daca va iubiti si mai ales daca ea spune ca te iubeste, asta inseamna ca are incredere in tine, atunci de ce crede lumea din jur? trebuie sa-i explici ca nu e asa, si ca cei din jur sunt probabil invidiosi sau doar rau-voitori. sper ca va veti impaca pentru ca este pacat sa se termine asa daca va iubiti!

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa o convingi de rautatea celor ce se amesteca intre voi.Totul depinde de tine.

| yellowalien a răspuns:

Mai oamenilor, daca va iubiti atunci ce va pasa de ce zic gurile rele? Voi iubiti-va in continuare si lasati-i pe ei sa moara de ciuda!
Of, of...

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Omg... voi vă sărutaţi pe voi sau îi sărutaţi pe ceilalţi? Tu o iubeşti, ea te iubeşte. Punct. De ce ascultaţi ce zic ceilalţi? Ce treabă au ei cu voi DOI? Discută cu ea şi spune-i despre asta. O dragoste mare învinge orice, până şi gurile relehappy

| myha a răspuns:

Exacthappy. Arata-i cum esti tu si ce simti pentru ea nu doar vorbehappy Spune. i ca "prietenele" nu sunt chiar prietene. Unele sunt foarte invidioasehappy Incearca sa vb mult cu ea si sa petreceti ceva timp impreuna. Lumea spune multehappy asta nu inseamna ca se sfarseste lumeahappy. crede.mahappy am patit. o si euhappy. Sper sa primim vesti bune in continuare

| →s ♥ ą← a răspuns:

Mdastraight face cati ani ai tu si prietena ta? Dc ii baga in seama nu inteleg. spune-i sa nu-i bage in seama ca sunt rautaciosi si le e ciuda! Vb cu ea deschis sper sa va impacati. bafta si ai grija de ea!

| botafogo a răspuns:

Nu lua in considerare ce spun ceilalti.Traiesteti povestea de dragoste fara prejudecati.Indruma-ti iubita sa faca la fel.

| robyroby explică:

Avem 14 ani / cap de vita furataja happy. Acum incerc sa ma impac cu ea...