| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica problema si poate ma puteti ajuta. in place mult de o fata. sincer e prima fata de care imi place asa de mult...asta seara vreau sa ii spun ce simt pentru ea si ma intrebam..cum sa ii spun? direct sau pe ocolis? fata in fata sau la telefon(nu stiu daca poate iesi ) multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xey a răspuns:

Fata in fata, spune-i : e un chin cand nu sunt cu tine, e timpul sa-ti marturisesc ca te iubesc si esti prima fata pe care o iubesc cu adevarat.

1 răspuns:
| unumh a răspuns:

Eu unul sunt pentru varianta "fata in fata", si mai direct acum tu tb sa o alegi pe aia in care te simti mai confortabil.