| unknow a întrebat:

Am si eu o pasa mai proasta. Ma simt ciudat de la o vreme... Chir foarte as putea spune. Ascult tot timpul muzica lenta,.sau rock hard,[ceea ce nu imi sta in fire, inainte ascultam rareori asta].Nu mai vorbesc cu prietenii mei aproape deloc, nu mai am chef de parinti, nici macar de iubitul meu frate mai mare,. Ma simt nasol rau de tot. Nu stiu de unde vine toata chestia asta. Nici cu voi n`as fi avut chef sa vorbesc, sper sa ma intelegeti si sa nu va suparati pe mine..." Am doar o pasa proasta".imi spun mereu, dar cred ca de fapt e mai mult. Simt ca ard tot timpul, dar toti imi spun ca nu am febra. Imi bate inima mai tare tot timpul. La liceu, eu eram cea mai activa, mai ales la rom. si mate. Acum.dorm in banca, si imi vine sa imi BAG **** in ea de viata de rahat! si in ei de oameni, si in tot!

oare ce am?straight face Tin sa mentionez ca eu eram "sufletul" oriunde ma duceam, mereu vesela si plina de viata...
Si in fam. mea nu s`au intamplat deloc lucruri rele, ba din contra,.BUNE!

Parca m`am rupt brusc de lume...nu ma mai intereseaza de nimeni si nimic, vreau doar sa stai sa ma holbez la tavan cu castile in urechi.
Cateodata ma simt dezamagita de mine, pentru ca sunt asa, de vreo luna...:-s. Nici la scoala nu am mai luat numai note de 9 am mai scazut :-s.

Si sunt asa nervoasa pe oricine ma deranjeaza, si ma streseaza toata lumea. Si nu stiu ce sa fac sa imirevin.

sper ca am doar o pasa proasta si atat!straight face

voi, dragii mei prieteni, care mi-ati fost aproape la bine si greu, ce ma sfatuiti? ca ma invatati sa fac? ca credeti ca am?

Multumesc frumos. o seara frumoasa

1 răspuns:
| viorel70 a răspuns:

Haha tare asta big grin pai baga niste coca-cola si incepe sa joci cs counter strike adica daca esti baiat sau joaca lady popular sau Imvu ala parca