| vali123456575 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu o fata imi place mult de ea o fac sa rad, rade la glumele mele sta se uita la mine cum joc fotbal uneori dar i-am spus daca vrea sa mergem in parc sa ne plinbam dar a spus ca nu vrea ca se duce la un prieten acasa sa-l ajute la teme ce inseamna asta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Ca-i prea fraiera si in loc sa iasa-n parc ea face teme.
2.Ca nu-i place de tine si a vrut sa te minta frumos.
3. Poate prietenul pe care-l ajuta e ceva mai mult decat prieten deci fatuca e bussy.

| Lix_Lixii_1978 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna asta.Si,lasand gluma la o parte, chiar ai dreptatewinking

| Lix_Lixii_1978 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca din pacate nu e disponibila pentru tine.Din moment ce ea se duce la el, inseamna ca e ceva mai mult de atat.Veti fi doar prieteni, asa ca i-ati gandul de la ea.

3 răspunsuri:
| Miihaelaaa a răspuns:

Dupa parerea mea tu pentru ea esti doar un simplu prieten si nimic mai mult.