| cosm1n_4946 a întrebat:

Salut am si eu o problema imi da asa cand dau sa instalez un joc de pe steam : The steam servers are currently too busy to handle your request nu stiu ce are pana acum mergea acum nu mai merge off. Vreau un raspuns bun la aceasta intrebarehappy

Răspuns Câştigător
| miha88sim a răspuns:

Pai posibil sa ai o versiune piratata de steam de ex pac-steam sau g-steam si dea aceea posibil sa nu mearga jocurile sau poti incerca si varianta sa reinstalezi din nou steam dupa ce dai unnistal sterg tot folderul in care ai avut instalat steam si apoi instalezi din nou. sau poate sa fie de la net,!

1 răspuns:
| cosm1n_4946 explică:

Pai ma eu am downloadat steamu de pe steampowered da nu stiu ce are ca la niste prieteni la fel au downloadat steamu de acolo si le merge sa instaleze jocuri. aa si am programu ala care ai toate jocurile de pe steam oare sa fie de la el sau ceva cu windowsu?