| OLumeColorata a întrebat:

Am si eu o problema.Nici mie nu-mi place cand vad fete intreband:,, Cum sa fac sa ma placa un baiat?" sau ceva de genul...
Dar oricum, e putin mai diferita problema:
In clasa la mine e un baiat ce mi se pare cam...homosexual sa zic, adica...nu e, dar poarta cercei(de baieti) si eu asa ii zic. E un do*itoc si nu-l suport deloc, vorbesc serios.
In fine...toate fetele din clasa mea il plac, eu nu, si sunt considerata mai proasta pentru asta. Dar de cateva zile(4 cred) se tot fataie la banca mea si in timpul orei se uita tinta la mine. Odata citeam in pauza si ala m-a luat cartea si mi-a aruncat-o la cos fara sa zica nimic(si cat tineam la cartea aia( crying )
Nu i-am zis nimic pentru ca e renumit pentru batai si n-am vrut sa in bucluc.
Ce sa fac? Si, mai important, cum sa scap de el? (tinand cont ca nu ma pot muta de la scoala)

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

straight facebuna pai ce sa faci?straight faceda nu il baga in seama mutate de langa el

1 răspuns:
| OLumeColorata explică:

Intru, imi cer scuze, din greseala am scris in.