| ubiticatha33 a întrebat:

Salut.am si eu o problema.prietenul meu s-a suparat pe mine doar pentru ca i-am spus altei fete care e indragostita de el ca noi suntem impreuna. fata aceea s-a suparat si eu am picat vinovata. spune-ti mi si mie ce sa ma fac.prietenul meu mi a reprosat ca am gresit.cum sa procedez sa ipac lucrurile?

Răspuns Câştigător
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Stai putin... S-a suparat ca i-ai zis altei fete, careia ii place de el, ca sunteti impreuna. Logic, asta inseamna ca tu vrei ca relatia voastra sa nu fie intrerupta de ea, ceea ce LOGIC implica faptul ca tii la el si la relatia voastra. Imi pare rau sa iti zic, dar daca ai picat vinovata pentru ca ai intentii bune, metoda cea mai potrivita sa impaci lucrurile e sa iti gasesti unul mai destept.
Adica prietenul TAU *care teoretic te iubeste PE TINE* s-a suparat pe tine ca ai suparat-o pe una care dorea sa fie cu el?!?! Nu ti se pare cam...suspect ca ii pasa mai mult de ea decat de tine?! Treci peste, cauta unul cu mai multi neuroni, dar sa faca si sinapsa pe cat posibil, ca vina e a lui nu a ta.